Logo
 
Obserwuj nas Katalog internetowy
Najnowsze filmy
Zawody Pływackie Strzyżów 05.03.2017
II edycja południowo - podkarpackiej ligi w pływaniu. Strzyżów.
Oglądano 4,251
Ćwiczenia pod wodą
Nasi podopieczni w akcji.
Oglądano 4,397
Obóz Sportowy Solina 2015
No to na deski hej hoo.
Oglądano 3,751
Obóz Sportowy Solina 2015
Poranna kąpiel.
Oglądano 6,774
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 297
Najnowszy użytkownik: online casinos
Rozpiska Treningowa na ferie zimowe

 

Trening na feriach

przedstawiam wam propozycję treningowa na ferich w okresie kiedy uks znajduje sie na obozie zimowym, rozpiska w artykule ,i w linku do pobrania 

Oczekiwane zdjęcia z sesji zdjęciowej
Newsy

Na naszej stronie pojawiły się w końcu tak długo oczekiwane przez was zdjęcia z sesji zdjęciowej. Znajdziecie je w niezmienionej formie  w dziale GALERIA ZDJĘĆ. Zdjęcia zostały także umieszczone w dziale DOWNLOAD to wszystko żebyście nie musieli pobierać pojedyńczo, są umieszczone w paczkach Part 1,2,3 rozmiar całości jest zbyt duży więc to najlepsze rozwiązanie. Miłego oglądania i pobierania.

Wasza ekipa UKS - Aquarius

ZAJĘCIA 11.11.2015 (ODBYWAJĄ SIĘ PLANOWO.)

Zajęcia dnia 11.11.2015. (odbędą sie według harmonogramu pracy)

 

Uwaga zajęcia odbywają sie normalnie jak w kazdą srodę wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. W czasie zajęć będą robione zdjęcia grupowe do kalendarza klubowego!!!!

Południowo Podkarpacka liga PŁYWACKA

REGULAMIN I EDYCJI
POŁUDNIOWO PODKARPACKIEJ LIGI
 W PŁYWANIU

2015/2016

Ciężka praca jest gwarantem sukcesu !!!!!
Newsy

FINA Diving Grand Prix 2015 Kuala Lumpur (malezja)

Moi drodzy pływacy w dzisiejszym artykule chcę wam pokazać sylwetkę człowieka ,Który przez swoja ciężka prace zaczyna odnosić coraz wieksze sukcesy, Andrzej Rzeszutek swą przygode ze skokami rozpoczą w sekcji skoków do wody Stal Rzeszów w wieku 7 lat. Przez lata ciezkiego treningu powoli spinał sie po szczebelkach sportowej kariery. W  tym momecie jest  w raz z kilkoma kolegami z klubu jest stałym reprezentantem Polski.

Zimowy obóz Sportowo - Rekreacyjny ZAKOPANE 2016

Obóz będzie miał charakter sportowo-rekreacyjny a program przewiduje: jazdę na nartach i snowboardzie (nauka oraz doskonalenie umiejętności) Treningi koordynacji ruchowej, gry i zabawy oraz zajęcia samoobrony w sali gimnastycznej, zajęcia pływackie na basenie, zajęcia ruchowe i zabawy na śniegu, zwiedzanie skoczni narciarskiej na Wielkiej Krokwi wejście do Aquaparku, spacery po Zakopanem oraz inne atrakcje (sauna, jacuzzi) Zawody, Turnieje, Konkursy, Dyskoteka. Osoby nie posiadający sprzętu narciarskiego, snowboardowego będą mogły wypożyczyć na miejscu.

Chętnych serdecznie zapraszamy !!! KLIKNIJ

INFORMACJE
Newsy

Uwaga ! !! !! Startują dodatkowe zajęcia dla GR 3 Poniedziałki godzina 16.40 do 17.40

Pierwsze zajęcia od poniedziałku 12.10.2015 Prosimy rodziców ,którzy pomagają swoim dzieciom w przygotowaniu się do zajęć o doprowadzenie dzieci do poziomu dolnej trybuny basenowej. z racji obowiązującego nas regulaminu basenu prosimy aby rodzice nie przebywali na terenie hali basenowej w ubraniu, jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania zajęć z poziomu górnej trybuny.

Zajęcia sekcji UKS AQUARIUS odbywają się w 1 h jednostce czasu, Rodzice dzieci które chcą pozostać na pływalni po zakończonych zajęciach zobligowani są do przejęcia opieki nad dzieckiem,jednocześnie informujemy ,że okres po zajęciach jest płatny w kasie basenowej według stawek basenowych. Instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za bezpieczeństwo dziecka po zajęciach.

PIERWSZE URODZINY UKS AQUARIUS
Newsy

Minął już rok od otwarcia leskiego basenu Aquarius, a wraz z nim będziemy Świętować pierwszy rok działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego. Był to rok pełen wyzwań, dużej ilości pracy ale też wielu sukcesów, które zmotywowały do większego działania, zaangażowania i rozwijania skrzydeł, które niewątpliwie urosły nam dzięki całej grupie osób zaangażowanych w UKS. Ale cofnijmy się w czasie i zacznijmy od początku.... Link

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wspierają nas
Basen Aquarius Lesko

Cukiernia Szelc

Amgis - Jakość i doświadczenie

Sklep ABC U Sowy

M-Ubezpieczenia

Pan Hilary

Biała Flota

Grafik

Statystyki reklamowe