Logo
 
Obserwuj nas Katalog internetowy
Najnowsze filmy
Zawody Pływackie Strzyżów 05.03.2017
II edycja południowo - podkarpackiej ligi w pływaniu. Strzyżów.
Oglądano 2,533
Ćwiczenia pod wodą
Nasi podopieczni w akcji.
Oglądano 3,387
Obóz Sportowy Solina 2015
No to na deski hej hoo.
Oglądano 2,832
Obóz Sportowy Solina 2015
Poranna kąpiel.
Oglądano 4,824
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 204
Najnowszy użytkownik: urabonu
Zimowy obóz Sportowo - Rekreacyjny ZAKOPANE 2016

Obóz będzie miał charakter sportowo-rekreacyjny a program przewiduje: jazdę na nartach i snowboardzie (nauka oraz doskonalenie umiejętności) Treningi koordynacji ruchowej, gry i zabawy oraz zajęcia samoobrony w sali gimnastycznej, zajęcia pływackie na basenie, zajęcia ruchowe i zabawy na śniegu, zwiedzanie skoczni narciarskiej na Wielkiej Krokwi wejście do Aquaparku, spacery po Zakopanem oraz inne atrakcje (sauna, jacuzzi) Zawody, Turnieje, Konkursy, Dyskoteka. Osoby nie posiadający sprzętu narciarskiego, snowboardowego będą mogły wypożyczyć na miejscu.

Chętnych serdecznie zapraszamy !!! KLIKNIJ

INFORMACJE
Newsy

Uwaga ! !! !! Startują dodatkowe zajęcia dla GR 3 Poniedziałki godzina 16.40 do 17.40

Pierwsze zajęcia od poniedziałku 12.10.2015 Prosimy rodziców ,którzy pomagają swoim dzieciom w przygotowaniu się do zajęć o doprowadzenie dzieci do poziomu dolnej trybuny basenowej. z racji obowiązującego nas regulaminu basenu prosimy aby rodzice nie przebywali na terenie hali basenowej w ubraniu, jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania zajęć z poziomu górnej trybuny.

Zajęcia sekcji UKS AQUARIUS odbywają się w 1 h jednostce czasu, Rodzice dzieci które chcą pozostać na pływalni po zakończonych zajęciach zobligowani są do przejęcia opieki nad dzieckiem,jednocześnie informujemy ,że okres po zajęciach jest płatny w kasie basenowej według stawek basenowych. Instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za bezpieczeństwo dziecka po zajęciach.

PIERWSZE URODZINY UKS AQUARIUS
Newsy

Minął już rok od otwarcia leskiego basenu Aquarius, a wraz z nim będziemy Świętować pierwszy rok działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego. Był to rok pełen wyzwań, dużej ilości pracy ale też wielu sukcesów, które zmotywowały do większego działania, zaangażowania i rozwijania skrzydeł, które niewątpliwie urosły nam dzięki całej grupie osób zaangażowanych w UKS. Ale cofnijmy się w czasie i zacznijmy od początku.... Link

Obóz Zimowy
Newsy

Drodzy pływacy, rodzice i sympatycy pływania rozpoczęliśmy nowy sezon treningów wraz z nim mamy nowe plany i pomysły dla naszych dzieci. Planujemy zorganizowanie obozu zimowego podczas ferii zimowych 2016 (15 luty-26 luty). Nasz 7 dniowy wyjazd w góry łączyłby narciarstwo, snowboard i oczywiście pływanie. Zwracamy się z pytaniem do rodziców czy byliby zainteresowani naszą inicjatywą i jak zapatrują się na nasz pomysł ? Kierownikiem naszego obozu zimowego będzie sensei Dominik Rzepka 3dan w karate, absolwent AWF Kraków, mistrz Świata 2010, mistrz Europy 2013, instruktor narciarstwa, snowboardu i pływania(No Sport No Life Facebook). Oraz Marcin Siwiński absolwent AWF Kraków, instruktor pływania i snowboardu. Koszt wyjazdu to około 700-800 złotych (3 posiłki dziennie, ubezpieczenie, przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu, instruktor narciarstwa i snowboardu w cenie obozu). Dokładny plan obozu przedstawimy w momencie zebrania grupy ok. 20-30 osób. Obóz dla wszystkich chętnych nie tylko pływaków UKS AQUARIUS. Osoby zainteresowane oraz wszystkie pytania prosimy kierować pod numer

tel. 513 034 184

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wspierają nas
PBS Bank - Podkarpacki Bank Spółdzielczy

e-noclegi.pl

UMiG Lesko

Basen Aquarius Lesko

Cukiernia Szelc

Amgis - Jakość i doświadczenie

Sklep ABC U Sowy

M-Ubezpieczenia

pm-home

Pan Hilary

Biała Flota

Fundacja Posejdon

Grafik

Statystyki reklamowe