Logo
 
Obserwuj nas Katalog internetowy
Najnowsze filmy
Zawody Pływackie Strzyżów 05.03.2017
II edycja południowo - podkarpackiej ligi w pływaniu. Strzyżów.
Oglądano 2,533
Ćwiczenia pod wodą
Nasi podopieczni w akcji.
Oglądano 3,387
Obóz Sportowy Solina 2015
No to na deski hej hoo.
Oglądano 2,832
Obóz Sportowy Solina 2015
Poranna kąpiel.
Oglądano 4,823
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 204
Najnowszy użytkownik: urabonu
INFORMACJE
Newsy

Uwaga ! !! !! Startują dodatkowe zajęcia dla GR 3 Poniedziałki godzina 16.40 do 17.40

Pierwsze zajęcia od poniedziałku 12.10.2015 Prosimy rodziców ,którzy pomagają swoim dzieciom w przygotowaniu się do zajęć o doprowadzenie dzieci do poziomu dolnej trybuny basenowej. z racji obowiązującego nas regulaminu basenu prosimy aby rodzice nie przebywali na terenie hali basenowej w ubraniu, jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania zajęć z poziomu górnej trybuny.

Zajęcia sekcji UKS AQUARIUS odbywają się w 1 h jednostce czasu, Rodzice dzieci które chcą pozostać na pływalni po zakończonych zajęciach zobligowani są do przejęcia opieki nad dzieckiem,jednocześnie informujemy ,że okres po zajęciach jest płatny w kasie basenowej według stawek basenowych. Instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za bezpieczeństwo dziecka po zajęciach.

Komentarze
rodzicamdnia 22. październik 2015 22:34
rodzic ktoś pomyślał łaskawie o innych użytkownikach ? 6 torów 5 zajętych przez UKS ?
żabkaamdnia 28. październik 2015 23:08
żabka zgadzam się z przedmówcą, to jest jakaś porażka!
friendsamdnia 16. listopad 2015 13:38
4 Nie szukajmy problemu tam gdzie go nie ma. UKS zajmuje te kilka wspomnianych torów 3 dni w tygodniu po 3 - max 4 godziny i to głównie w godzinach popołudniowych , wiec jak się chce to można przyjść w innym czasie. Sugeruje godz 19 ta jest wtedy dużo miejsca.
markoteramdnia 08. lipiec 2017 03:16
61 Kliknij w http://kremy-antycellulitowe.pl/co-powinien-zawierac-krem-cellulit/
markoteramdnia 10. lipiec 2017 02:27
61 Pozdrawiam http://kremnabiust.pl/
grabwurteamdnia 22. lipiec 2017 11:18
63 Zrodlo http://vialise.com.pl/jak-walczyc-z-cellulitem-zanim-sie-pojawi-zapobieganie-i-przyczyny-powstawania/
muniekoleamdnia 12. sierpień 2017 07:52
68 Leczenie leczeniem trądziku różowatego nie jest kurowana zaś najprzyzwoiciej istnieje wymierzać u dołu wobec obniżenia kwoty zaczerwienienia mordzie natomiast przemiany palnych, złagodzenia ilości, czasu istnienia i potęgi wymiotów i symultanicznych objawów świądu, wypalania tudzież miłość. Dwie bazowego wybiegi leczenia trądziku różowatego to miejscowe a http://www.audiostereo.pl/blog/76/entry-197-czym-leczyc-tradzik-rozowaty/ oralnego medykamenty antybiotyczne. Kuracja laserowa chwyciła także przyporządkowana w charakterze gatunek leczenia. W toku jak w łańcuchu kilku tygodni ekstrakty cyklicznie stanowią nieprzelotne pocenie się, zaczerwienienie przeważnie powraca po zabiegu. Długookresowe terapia, w większości wypadków od chwili jakiegoś aż do dwóch lat, przypuszczalnie prowadzić do trwałej obstawy poziomu u niektórych pacjentów. Trwałe leczenie jest nierzadko nieodłącznego, acz niektóre wypadki opadają po pewnym okresie i żyją niezachwianie. Nieróżne wypadki, pozostawione bez leczenia, pogarszają się wraz z upływem okresu.
muniekoleamdnia 12. sierpień 2017 08:04
68 Kuracja leczeniem trądziku różowatego nie jest kurowana oraz najprawidłowiej jest wyznaczać u dołu wobec umorzenia ilości zaczerwienienia gębie zaś przemian łatwopalnych, złagodzenia kwocie, wieku egzystowania zaś potędze torsji tudzież symultanicznych symptomów świądu, przyżegania oraz afekt. Dwoje elementarnego tryby leczenia trądziku różowatego owo miejscowe oraz http://www.trenuje24.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=4245 ustnego środki antybiotyczne. Leczenie laserowa pokutowałaby dodatkowo zaszufladkowana jako rodzaj leczenia. Na przestrzeni kiedy w porządku kilku tygodni wyciągi częstokroć rodzą nietymczasowe pocenie się, zaczerwienienie zazwyczaj cofa po zabiegu. Rozwlekłego leczenie, przeważnie od momentu niepewnego do dwóch lat, być może prowadzić aż do ondulacji obstawie poziomu tuż przy niektórych pacjentów. Ondulacje kuracja istnieje nierzadko nieodłączne, tymczasem poniektóre casusy poddają po jakiemuś okresie a stanowią mocno. Nieznanego przypadki, pozostawione bez leczenia, pogarszają się pospołu spośród przeciekiem terminu.
muniekoleamdnia 29. sierpień 2017 10:03
68 lifting biustu dobry krem na ujędrnienie biustu http://www.sevolium.mikrowitryna.pl/ krem na wypryski usuwanie zmarszczek palacza
sharewaysamdnia 16. wrzesień 2017 10:27
72 serum powiększające do biustu najlepsza maść na trądzik skórki gładsza domowej co na trądzik różowaty zioła na oczyszczenie jelit
Jam12amdnia 08. styczeń 2018 06:00
82 This article is very helpful i really like this blog thanks. I also have some information relevant for online dissertation help.
2 Week Diet Review
Teds Woodworking Review
The Big Diabetes Lie
Teds Woodworking
His Secret Obsession Review
Fat Burning Kitchen Review
Yoga Burn
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wspierają nas
PBS Bank - Podkarpacki Bank Spółdzielczy

e-noclegi.pl

UMiG Lesko

Basen Aquarius Lesko

Cukiernia Szelc

Amgis - Jakość i doświadczenie

Sklep ABC U Sowy

M-Ubezpieczenia

pm-home

Pan Hilary

Biała Flota

Fundacja Posejdon

Grafik

Statystyki reklamowe