Logo
 
Obserwuj nas Katalog internetowy
Najnowsze filmy
Zawody Pływackie Strzyżów 05.03.2017
II edycja południowo - podkarpackiej ligi w pływaniu. Strzyżów.
Oglądano 1,950
Ćwiczenia pod wodą
Nasi podopieczni w akcji.
Oglądano 2,816
Obóz Sportowy Solina 2015
No to na deski hej hoo.
Oglądano 2,320
Obóz Sportowy Solina 2015
Poranna kąpiel.
Oglądano 3,242
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 177
Najnowszy użytkownik: gabrielaryj
OBOZY

 

RUSZAJA ZAPISY NA OBOZY !!!

ZAPISY PRZYJMUJE TRENER PIOTR ROSZNIOWSKI

 

WEGRY miejscowość TISZAUJWAROS w terminie 21 do 23 MAJ

(KLUBOWY DZIEŃ DZIECKA)

w tym roku przenosimy się na inne obiekty basenowe na Węgrzech , cena wyjazdu 300zł ilość miejsc ściśle ograniczona. W planie wycieczki 3 dni korzystamy z basenów i atrakcji basenowych, gry i zabawy na boiskach sportowych, Chrzest na klubowicza UKS AQUARIUS, wieczorne ogniska.

Nocleg na kempingu w domkach.

http://www.termal.tujvaros.hu/index.php/pl/galeria-zdjec

https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=qVYK91mP7_A

https://web.facebook.com/gyogyesstrandfurdotiszaujvaros/

https://www.youtube.com/watch?v=-AxYks7Tl1k

 

   

 

 

 

Gdańsk  termin 7-15 Lipca (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA)

KOSZT 1000zł KLUBOWICZE

1100zł osoby z poza klubu

W tym roku zwiedzamy nadal polskie morze bałtyckie tylko w innej lokalizacji niż rok temu .

W planie obozu

- wyjazd z Leska autobusem do Rzeszowa na stacje PKP

-przejazd pociągiem do Gdańska

-Zakwaterowanie w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym

http://ssm.gda.pl/ssm-grunwaldzka.php

Link do spaceru wirtualnego

https://www.google.com/maps/@54.3917607,18.5820501,74a,35y,237.3h,39.59t/data=!3m1!1e3

-Zwiedzanie Trójmiasta

-rejs Statkiem na Westerplatte oraz zwiedzanie

- zwiedzanie sopockiego molo oraz deptaku

-zwiedzanie portu w Gdyni oraz wizyta na statkach DAR POMOŻA oraz Błyskawica

-zwiedzanie Gdańskiego ZOO

-zwiedzanie oceanarium w Gdyni

-codzienne plażowanie

- Wieczorne grillowanie

 

http://ssm.gda.pl/galeria.php

INFORMACJE DODATKOWE:

Zakwaterowanie w SMM GDANSK w pokojach 4 osobowych , wyżywienie na stołówce 3 posiłki dziennie.

Zdjęcia dostępne na stronie:

http://ssm.gda.pl/ssm-grunwaldzka.php

AQUARIUS ZASZALAŁ
Pierwsze MEDALE Aquariusa w Lublinie

 

Pierwsze medale AQUARIUSA w Lublinie

W dniu 28.10 nasza ekipa UKS Aquarius w 20 osobowym składzie udała się po raz 4 na zawody o Laur Koziołka Lubelskiego organizowane na obiekcie Aqua Lublin. Z każdym rokiem nasi zawodnicy przesuwali się o kilka miejsc do przodu, aż do wczoraj gdzie mogliśmy toczyć bezpośrednią walkę o medale. Trzeba dodać że zawody maja charakter ogólnopolski, na starcie oprócz licznie uczestniczących klubów z Lublina takich jak Olimpia Lublin, MTP Lublinianka nie zabrakło klubów z Warszawy, Gdańska  , Kielc  a nawet Niemiec ( Wellingborough Swimming Club ). W zawodach na starcie zameldowało się ponad 500zawodników .

Jednym słowem mówiąc KONKURENCJA BYŁA MOCNA zważając na to ze podczas zawodów padł rekord POLSKI 13-latków. W naszej ekipie jako pierwsze wystartowały dziewczyny Paulina Karwaj oraz Aleksandra Florek obie 7 latki startowały z 2 lata starszymi zawodnikami , humor, i chęć walki  dziewczyn nie opuszczał do samego startu. Podczas swojego startu Ola zdobyła 20 miejsce na 50 zawodniczek   Kolejnym z naszych młodych zawodników był Fryderyk Paprocki ,który zdobył 17 lokatę przegrywając z rocznikiem 2009, Na koniec zawodów organizator nie zapomniał o naszym zawodniku i uhonorował go medalem dla najmłodszego zawodnika zawodów.

Kolejne starty w naszym zespole oddały dziewczęta Aldona Kalisz ,która zdobyła 8 lokatę , oraz zawodniczki z rocznika 2007 i 2006 : Iga Sanecka (13 lokata na 50m styl motylkowym) , Natalia Chmura , Martyna Sobol ,Laura Cecon. Każda z dziewcząt zaliczyła znaczną poprawę rekordu życiowego. Kolejnymi zawodnikami startującymi z naszego zespołu byli chłopaki Jakub Bąbel ,który zdobył 10 lokatę na 100 m Stylem dowolnym) Stanisław Buszta, Filip BentkowskMarcin Siwarski , Szymon Janicki (który w swoich pierwszych startach na tak wielkich zawodach plasował się w lepszej połowie stawki).

 

 

Bardzo dobrymi startami popisali się chłopaki z rocznika 2006 ,2005 i 2004 .Leszek Grzebyk oraz Michał Nieżniński startujący w konkurencjach 200m stylem grzbietowym oraz 50 m stylem Motylkowym plasowali się w pierwszych 10. Michał w starcie stylem motylkowym walczył do końca o podium zważywszy na to ze w 1 s mieściło się 7 lokat. Kolejnym naszym dobrze startującym zawodnikiem był Kamil Chycki któremu zabrakło nie wiele do brązu ,niestety musiał uznać 2-krotnie wyższość zawodników mocniejszych plasując się 2 razy na 4 pozycji. Bardzo dobrą  formę zaprezentował Maksymilian Karwowski który po ciężkiej walce na 200m stylem klasycznym zajął 5 lokatę  , również dobrze zaprezentował się na 100m stylem motylkowym zdobywając 7 lokatę .

Na koniec zawodów mogliśmy cieszyć się z pierwszych medali. W wyścigu sztafetowym 4 razy 50 m stylem dowolnym nasza drużyna w składzie Leszek Grzebyk, Marcin Siwarski , Jakub Babel, Michał Nieznański  po bardzo ciężkiej walce gdzie każda zmiana sztafetowa nie pokazywała kto może zostać potencjalnym zwycięzcą, nasze chłopaki zdobywają brązowy medal :)          

Pełne wyniki na stronie :

http://megatiming.pl/contest/2b1058a1-a541-43f5-8adc-64c87aea0031

OBÓZ ZIMOWY WISŁA 2018

 

Rozpoczynamy ZAPISY !!!!!

 
ZIMOWISKO 2018 w WIŚLE 

 
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zimowym obozie organizowanym przez nasz klub.

Kolejny raz jak w roku poprzednim wspułpracujemy z ośrodkiem  DW Beskidy http://dwbeskidy.com.pl . Prosimy wszystkich chętnych o kontakt i zapisanie się na listę ilość miejsc OGRANICZONA, wpłata zaliczki daje pewne miejsce uczestnictwa . 


W programie zimowiska :


-codzienne zajęcia narciarstwa i snowboardu
-zajęcia na basenie z instruktorami pływania
-zajęcia z Mistrzem Świata OYAMA KARATE panem DOMINIKIEM RZEPKĄ
-zajęcia ANGIELSKIEGO w formie zabawowej 
-Dyskoteka 
-Bitwa na śnieżki 
-Wyjście do AQUAPARKU w HOTELU GOŁĘBIEWSKI 

-zajęcia na siłowni ,zajecia koordynacyjne na sali fitness


Więcej informacji pod numerami 513 034 184 , lub 664 743 905


WSZYSTKIE WPŁATY PRZYJMOWANE SĄ NA KONTO KLUBU 

Rachunek bankowy 86124023401111001060030767


UKS AQUARIUS LESKO ,Bieszczadzka 7 . 38-600 Lesko 
z dopiskiem w tytule : Obóz zimowy w Wiśle 2018 oraz IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA!!!

 

Zapraszamy do obejzenia zdjęć z ubiegłego roku w naszej galeri na fanpage 

POZDRAWIAMY TEAM AQUARIUS :)


ZAJĘCIA ODWOŁANE

 

 UWAGA !!!!

ZAJĘCIA OD 9.10.2017 do 13.10.2017 zostają odwołane z powodu wyjazdu kadry szkoleniowej . Za utrudnienia przepraszamy od dnia 16.10.2017 zajęcia są kontynuowane zgodnie z harmonogramem.

         POZDRAWIAMY TEAM AQUARIUS :)

PUCHAR SPRINTU MIELEC

 

Optymistyczny początek sezonu Aquariusa !!!!!!


Początek nowego sezonu rozpoczęliśmy Otwartymi Mistrzostwami na Mieleckim basenie w „Pływackich Sprintach”. Nasza ekipa nękana licznymi chorobami, złamaniami w ostatecznej formie stawiła się na starcie w 8 osobowym składzie. Nasi zawodnicy startowali w każdej z konkurencji sprinterskiej zaplanowanej przez organizatora . Jako pierwsza wystartowała płeć piękna w stylu dowolnym. Każda z naszych dziewczyn zaliczyła udany start poprawiając swoje czasy życiowe ,najlepszym miejscem w tej konkurencji może się pochwalić Patrycja Kłosowicz zdobywając 22 lokatę w województwie przy tym poprawiając swoją życiówkę z czerwca o ponad 2.30 s :).


U panów najlepszy okazał się Leszek Grzebyk zajmując 9 miejsce i poprawiając swoją żywcówkę o 1s . Kolejną konkurencją było 50 m stylem klasycznym , i tu najwyższą lokata może pochwalić się Leszek zdobywając 13 miejsce. Trzeba dodać ,że styl klasyczny jest dla nas swoista pietą Achillesową nad czym z pewnością w najbliższym czasie będziemy pracować ( dlatego zaczynamy smarować kolana:) ) Już znacznie łaskawsza konkurencją okazała się dla nas 50 m stylem grzbietowym. Gdzie posypało się sporo rekordów życiowych, najwyższą lokatę z naszej ekipy zdobyła Iga Sanecka poprawiając swój czas z czerwca o ponad 4 s .U panów najwyższą lokatą mógł pochwalić się startujący u nas gościnnie Kamil Chycki ,który zdobył 4 miejsce. Ostatnia z konkurencji indywidualnych przeszła nam zgodnie z założeniami . Na 50 m stylem motylkowym u pań najwyższą lokatę zdobyła Patrycja Kłosowicz plasując się na 18 miejscu a u panów Kamil zdobywając 8 miejsce . Patrząc na czasy naszych zawodników i biorąc pod uwagę ilość trening i rangę zawodów , trzeba stwierdzić ,ze był to udany start. Na pewno trenujemy dalej poprawiamy kolejne niepotrzebne błędy i szykujemy się na kolejne starty. A zawodników pozostaje prosić żeby zadbali o zdrowie bo chyba tylko to jest najważniejsze w zawodowym pływaniu

Więcej informacji na stronie :

http://megatiming.pl/contest/593867fa-5403-4d12-a78f-ec7c20f9174a

I na naszym Fanpage :) <<<KLIK


Informacje SEZON 2017/2018

 

UWAGA !!!! 

START SEZONU 2017/ 2018

Szanowni Państwo , w tym roku zajęcia rozpoczynamy od poniedziałku 04.09.2017. 

Wszystkie informacje szczegołowe bedą podawane na pierwszych zajęciach poszczególnych grup zaawansowania pływackiego .( Wtedy rownież odpowiemy na wszystkie wasze pytania)

SOBOTNIE SPOTKANIE  NIE JEST SPOTKANIEM KLUBU UKS AQUARIUS !!!!( 2.09 godzina 18)wszystkich chcacych uczestniczyć w zajęciach naszego klubu prosimy o kontakt pod numer 513 034 184 .

osoby uczęszczające na zajęcia w zeszłym roku ,które potwierdziły chęć uczestnictwa zostały przydzielone do grup pływackich. Prosimy o odszukanie sie na ponizszych listach :)

Listy znajduja sie pod linkami 

 

 

 

Zajęcia odbywają sie według poniższego PLANU 

http://uksaquarius.net/ftp_upload/Plan%20zajęć%202018

 

W tym roku szykuje się kilka zmian związanych z użytkowaniem pływalni przez klub ,w wyniku nowo podpisanej umowy z Basenem Aquarius.
- Każda grupa będzie odbierana przez właściwego opiekuna z pod kasy basenowej.Dlatego prosimy o punktualność i przybycie na hol basenu co najmniej 10 min przed godziną rozpoczęcia zajęć wynikającej z grafiku 
 -Każda osoba chcąca skorzysta z pływalni po skończonych zajęciach musi opuścić halę basenowa w raz z grupą i wejść ponownie !!!( Jest to warunek narzucony przez władze basenu, niezależny od nas) 
 -Składki na sezon 2017/2018 ulegają podwyższeniu w wyniku podwyżek cen użytkowania pływalni Aquarius Lesko 
 grupa pływacka I -110 zł /miesięcznie(4h treningu/tydzień)
grupa Pływacka II - 100 zł / miesięcznie (3h treningu)
grupa Orki -100 zł / miesięcznie (3h treningu)
grupy Szprotki ,Pstrągi ,Ośmiorniczki,Karpiki , Raki, Delfinki 90zł miesięcznie (2h treningu)
Składka powinna być opłacona do 10 każdego miesiąca , w przypadku miesięcznej choroby po okazaniu zwolnienia lekarskiego osoba możne być zwolniona z opłaty składki za dany miesiąc. Osoby które mają zaległości w opłatach składkowych za sezon poprzedni nie będą przyjmowane na zajęcia do momentu uregulowania zaległych wpłat.
-zajęcia w wodzie trwają 55 min - pozostały czas to 20 min na przygotowanie się do zajęć i opuszczenie szatni po zajęciach.
wszelkie zmiany w grupach są możliwe w razie kolizji z innymi zajęciami dziecka prosimy o kontakt . Osoby które nie odnalazły się na listach prosimy również o kontakt .
Pozdrawiamy Team UKS Aquarius

Godziny Zajeć

 

Uwaga Pływacy i Pływaczki !!!!!
Wszystkich ,którzy się zapisali i opłacili składkę na letnią akademie pływania zapraszamy na zajęcia od 17 lipca na godzinę 8.00 prosimy o przychodzenie 10 min szybciej o godzinie 8.00 zaczynamy zajęcia na pływalni, osoby które jeszcze nie dokonały wpłaty prosimy o dokonanie wpłat do 10 lipca. Pozdrawiamy TEAM AQUARIUS :)
Więcej informacji pod tel 664 743 905 lub u trenera Marcina

 

 

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wspierają nas
PBS Bank - Podkarpacki Bank Spółdzielczy

e-noclegi.pl

UMiG Lesko

Basen Aquarius Lesko

Cukiernia Szelc

Amgis - Jakość i doświadczenie

Sklep ABC U Sowy

M-Ubezpieczenia

pm-home

Pan Hilary

Biała Flota

Fundacja Posejdon

Grafik

Statystyki reklamowe